Menu główne

BRD

Osiągnięcia

Final konkursu BRD -  rok szkolny 2014/2015

W Krośnie został przeprowadzony "Final Konkursu o Puchar Dyrektora WORD" dla szkół gimnazjalnych. Nasi uczniowie wystąpili w skladzie: Łucja Zajdel, Marlena Kijowska, Julian Ziemiański i rezerwowo Michał Kamiński. W konkursie wzięło udział 16 gimnazjów z powiatu: krośnieńskiego, jasielskiego, brzozowskiego, sanockiego i leskiego. Po zaciętej walce nasi uczniowie drużynowo uplasowali się na czwartym miejscu a Marlena Kijowska zdobyła miejsce szóste. Gratulujemy !!!

Gminny konkurs BRD-  rok szkolny 2014/2015

W czwartek  7 maja 2015 roku w Zespole Szkół Publicznych w Milczy odbył się Gminny Konkurs o Puchar Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie. Wzięli w nim udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy Rymanów.  W konkursie wzięły udział trzy reprezentacje gimnazjum; z Milczy , Królika Polskiego i Posady Górnej oraz pięć reprezentacji szkół podstawowych; z Milczy, Królika Polskiego, Wróblika Szlacheckiego, Bzianki i  Głębokiego.  . W kategorii szkół podstawowych: I miejsce zdobyła SP w Króliku Polskim, II miejsce przypadło dla  SP z Milczy, a trzecie  dla SP z Wróblika Szlacheckiego. W kategorii gimnazjów: I miejsce zdobyło Gimnazjum w Milczy, II miejsce przypadło dla Gimnazjum z Królika Polskiego, a trzecie dla Gimnazjum w Posadzie Górnej. Indywidualnie I miejsce zdobył

Ogolnopolski konkurs BRD - etap powiatowy -  rok szkolny 2014/2015

W środę 22.04.2015 r. w Krośnie odbył się konkurs z Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych, a w piątek 24.04.2015 r. dla szkół  gimnazjalnych. Drużynę z SP reprezentowali: Dominika Pęcak, Julia Kijowska, Bartłomiej Ostach i Wiktor Łabuda natomiast drużynę z gimnazjum reprezentowali: Marlena Kijowska, Łucja Zajdel, Julian Ziemiański i rezerwowo Michał Kamiński.W ogólnej rywalizacji nasze drużyny z SP i Gimnazjum zajęły II miejsce, a Marlena Kijowska indywidualnie zajeła III miejsce. Gratulujemy !!!

Sukces gimnazjalistów w konkursie WORD - rok szkolny 2013/2014

27 i 28 maja 2014
r. w Krośnie odbyły się finały międzypowiatowego konkursu o Puchar Dyrektora WORD dla SP i Gimnazjum. Do Krosna przyjechało 17 drużyn ze  SP i  15 Gimnazjów, finaliści eliminacji gminnych reprezentujący  powiaty:  krośnieński, jasielski, brzozowski, sanocki, leski, bieszczadzki.
Nasza drużyna z SP w składzie:  Jagoda Prajzner, Łucja Zajdel, Bartłomiej Ostach oraz rezerwowo Dominika Pęcak zajęła 13 miejsce,  natomiast Gimnazjum reprezentowali: Marlena Kijowska, Pawel Kijowski, Julian Ziemiański oraz rezerwowo Oskar Szuba. W kategorii Gimnazjów indywidualnie - VI miejsce - Paweł Kijowski, IV miejsce - Julian Ziemiański.  Drużynowo gimnazjaliści wywalczyli II miejsce. Gratulujemy !!!

Konkurs BRD w Króliku Polskim - rok szkolny 2013/2014

30 kwietnia 2014 r. w Zespole Szkół Publicznych w Króliku Polskim odbył się  gminny konkurs o Puchar Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie. Szkołę Podstawową reprezentowali: Jagoda Prajzner, Łucja Zajdel, Bartłomiej Ostach, natomiast Gimnazjum reprezentowali: Marlena Kijowska, Pawel Kijowski, Julian Ziemiański. W kategorii Gimnazjów indywidualnie -  I miejsce - Paweł Kijowski, II miejsce - Julian Ziemiański, III miejsce - Marlena Kijowska. Drużynowo I miejsce Gimnazjum w Milczy.W kategorii SP indywidualnie - I miejsce - Łucja Zajdel, II miejsce - Jagoda Prajzner, III miejsce - Bartlomiej Ostach. Drużynowo I miejsce SP w Milczy. Gratulujemy !!!

Konkurs BRD dla klas III- rok szkolny 2012/2013

W środę 12  czerwca w ZSP w Milczy odbył się międzyszkolny konkurs wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym dla uczniów klas III SP. W tym roku w konkursie wzięły udział 3 trzyosobowe drużyny ze szkoły w Sieniawie, Wróbliku Szlacheckim i Milczy. Pierwsze miejsce zajęła drużyna ze SP w Milczy w składzie: Dominika Pęcak, Bartłomiej Ostach, Wiktor Łabuda (opiekun Danuta Zawojska). Drugie miejsce zajęła drużyna ze SP we Wróbliku Szlacheckim ,  którą reprezentowali: Nikolina Samborska, Kacper Przybylski, Anna Pelczar (opiekun Iwona Śliwka). Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna ze SP w Sieniawie w składzie: Stanisław Nowak, Jakub Krzysik, Dariusz Szajna (opiekun Bogdan Turek). Najlepszym uczestnikiem konkursu okazała się Dominika Pęcak reprezentantka drużyny z Milczy.

Finał konkursu o Puchar Dyrektora WORD w Krośnie- rok szkolny 2012/2013

28 maja 2013 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Krośnie odbył się finał konkursu BRD dla szkół gimnazjalnych. Konkurs składał się z dwóch konkurencji: testu i jazdy po zaimprowizowanym miasteczku z elementami toru przeszkód. W zawodach uczestniczyły trzyosobowe drużyny - zwycięzcy eliminacji gminnych z powiatów: Krosno, Jasło, Sanok, Brzozów, Lesko, Ustrzyki Dolne. W przerwie, oczekując na wyniki zawodów, uczniowie wraz z opiekunami uczestniczyli w prezentacji symulatora zderzeń. Każdy mógł sprawdzić jak ważne jest podróżowanie w zapiętych pasach bezpieczeństwa oraz prawidłowe ich zapięcie.
Nasi uczniowie w skladzie: Julian Ziemiański, Paweł Kijowski, Sebastian Szafran drużynowo wywalczyli III miejsce, a indywidualnie Sebastian Szafran  zajął miejsce VIII.

Gminny konkurs BRD- rok szkolny 2012/2013

W piątek 26 kwietnia 2013 roku w Zespole Szkół Publicznych w Milczy odbył się Gminny Konkurs o Puchar Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Krośnie. Wzięli w nim udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z terenu gminy Rymanów.   W konkursie wzięły udział cztery reprezentacje gimnazjum – Milcza (Sebastian Szafran, Paweł Kijowski, Julian Ziemiański), Królik Polski, Klimkówka i Wróblik Szlachecki oraz sześć reprezentacji szkół podstawowych – Milcza (Łucja Zajdel, Emilia Kijowska, Marlena Kijowska), Królik Polski, Wróblik Szlachecki, Bzianka, Klimkówka, Głębokie.