UKS-Tornado

Archiwum

Rozgrywki piłkarskie „Łukacijewska CUP 2013

Konkurs o Puchar Dyrektora w piłce halowej

W dniu 13 lutego 2013r. na hali sportowej w Rogach zostały rozegrane zawody o Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum w Rogach. Była to siódma edycja tych zawodów.
W turnieju wzięło udział sześć zespołów, były to: Gimnazjum z Lubatówki, Gimnazjum z Iwonicza Zdroju,  Gimnazjum z Milczy, Gimnazjum z Miejsca Piastowego, Gimnazjum z Targowisk oraz gospodarz zawodów Społeczne Gimnazjum z Rogów.
Po bardzo zaciętym i pasjonującym pojedynku nasza drużyna zajęła bardzo wysokie drugie miejsce. Zwycięzcą  VII Turnieju o  Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum w Rogach zostało Gimnazjum z Targowisk.

Zawody w piłce nożnej w Rymanowie

Przelaje powiatowe w Iwoniczu Zdroju

Przełaje w Rymanowie

Sztafety  w Sieniawie 19.09.2012

Puchar Burmistrza Gminy Rymanów 2012

W zawodach rozegraliśmy pięć spotkań , wygrywając cztery. Finał rozgrywek odbył się w Sieniawie na nowo otwartej hali sportowej 27 maja 2012r. Ostatecznie zajęliśmy 2 miejsce ulegając  w rzutach karnych drużynie z Klimkówki.
A oto wyniki spotkań:
Milcza – Królik Polski  1:0
Milcza – Wróblik Szlachecki  6:2
Milcza –  Rymanów 3:2
Milcza – Sieniawa  4:0
Milcza – Klimkówka  1:1 (4:5 w rzutach karnych)

Turniej Piłkarski „ Z Podwórka na Stadion o puchar Tymbarku”

Eliminacje do turnieju odbyły się 10 maja 2012r. w Rymanowie. W rozgrywkach wzięło udział 7 drużyn. Drużyna  naszej szkoły po zaciętej walce nie awansowała do kolejnej rundy ostatecznie zajmując 3 miejsce.

Rozgrywki piłkarskie „Łukacijewska CUP 2012”

Na boisku Orlik w Rymanowie odbyły się po raz pierwszy rozgrywki piłkarskie których organizatorem była pani poseł do Parlamentu Europejskiego Elżbieta Łukacijewska. Nasza drużyna zajęła czwarte miejsce.

FERIE 2012
Zajęcia sportowe na Hali we Wróbliku Szlacheckim

Turniej piłkarski o Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum w Rogach

W dniu 1 lutego 2012r. drużyna chłopców z naszego gimnazjum wzięła udział w corocznych rozgrywkach piłkarskich o Puchar Dyrektora Społecznego Gimnazjum w Rogach.
W rozgrywkach wzięło udział 8 drużyn: dwie drużyny z gimnazjum Rogi, gimnazjum Lubatówka, gimnazjum Iwonicz, gimnazjum Iwonicz Zdrój, gimnazjum Miejsce Piastowe, gimnazjum Targowiska i gimnazjum Milcza. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Po rozgrywkach grupowych okazało się że nasza drużyna ostatecznie zajęła V miejsce. Zwycięzcą turnieju została drużyna gimnazjum w Lubatówce.

Gminne zawody w tenisie stołowym

Gminne zawody w tenisie stołowym . W zawodach udział wzięli chłopcy z gimnazjów z terenu gminy Rymanów. Zawody te odbyły się w Klimkówce. W tych zmaganiach zajęliśmy tradycyjnie jak w latach poprzednich I miejsce w gminie.

Finały wojewódzkie w biegach przełajowych

Finały wojewódzkie w biegach przełajowych odbyły się 22.10.11r. w Przemyślu.
Kijowski Dominik zwycięzca gminnych i rejonowych zawodów w indywidualnych biegach przełajowych zajął w Przemyślu 4 miejsce w województwie.
Jest to 4 miejsce w województwie, a w eliminacjach uczestniczyło ponad 130gmin(5 osób)
i 119 powiatów(4 osoby).

Gminne zawody w sztafetowych biegach przełajowych

Gminne zawody w biegach przełajowych w Sieniawie odbyły się 06.10.2011r.
Nasza szkoła wystawiła dwie sztafety: chłopców i dziewcząt z gimnazjum .W kategorii dziewcząt startowało cztery zespoły. Nasze dziewczęta zajęły II miejsce za szkołą z Klimkówki.
W kategorii chłopców startowało pięć zespołów . Nasi chłopcy zajęli III miejsce przegrywając ze szkołą z Królika Polskiego oraz ze szkołą z Klimkówki.

Powiatowe zawody w biegach przełajowych

Powiatowe zawody w biegach przełajowych miały miejsce 27.09.2011r. w Iwoniczu .
Następujący uczniowie :
-Dominik Kijowski zajął 1 miejsce i awansował do województwa
-Ziemlański Sławomir zajął 5 miejsce
Pozostałych 7 zawodników zajęło miejsca w pierwszej 20 w powiecie.

Gminne zawody w biegach przełajowych

Gminne zawody w biegach przełajowych odbyły się w Sieniawie 26.09.2011r.. W zawodach udział wzięło z naszej szkoły 24 osoby.